top of page

HİZMETLER

Aracınızda meydana gelebilecek hertürlü mekanik arızaların çözümü için profesyonel teknik ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Unutmayın tüm araçların belirli sürelerde mutlaka mekanik kontrollerinin yapılması zorunludur.

01

MEKANİK PROBLEMLERİ
 

Tüm motorlu taşıtlar Periyodik bakımları Üreticilerin belirlemiş olduğu kilometre aralığında Yapılması gerekmektedir.

Araçların Bakım Aralıkları Ya belirtilen Kilometrelerde veya Yılda 1 kez yapılması unutulmamalıdır.

02

ELEKTRİK PROBLEMLERİ
 

Günümüz otomobillerinde Elektronik Aksamların Fazla olması sebebi ile aracınızda oluşan elektrik arızalarını mutlaka ,profesyonel  elemanların onarmasını tercih ediniz.Aksi taktirde hem arızanız onarılmayacak ,hemde zaman kaybetmiş olacaksınız.

03

MOTOR TAMİRLERİ
 

Tüm Otomobil Markalarında Motor üretimine  gösterilen özen fazlası ile bilinmektedir. Araçlarınızın motor arızası vermesini önlemek tamamen sizin elinizdedir.Bunu nasıl yapacağız diye düşünüyor iseniz. Araçlarınızın Periyodik Bakımlarını zamanında ve profesyonel  bir firmada yaptırdığınız taktirde ,Kesinlikle sorun yaşamayacağınızı sizlere bildirmek isteriz.

04

VİTES TAMİRLERİ
 

Tüm araç kullanıcıları için çok önemli bir bilgi vermek isteriz.Araç kullanımı esnasında ayağınızı debriyaj pedali üzerinde tutmadığınız sürece ve araç vitesini yakıt tasarrufu yapacağınızı zannederek boşa atmadığınız zaman aracınızda vites problemi yaşamayacaksınızdır. Tabiki periyodik bakımlarınızı düzenli yaptırmak koşulu ile.

05

FREN TAMİRLERİ
 

Tüm araçlarda fren sistemlerindeki en önemli unsur fren balatalarınızdır.Fren balatalarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız gereksiz fren kullanımı yapmayınız .Fren balatalarınızın ömrü uzun olacaktır.

Bugünkü koşullarda şehiriçi trafik yoğunluğunun fazla olduğu illerde yeni nesil fren balatası ömrü kısalmıştır.Fren bakımlarınızı ve fren hidrolik kontrollerinizi tüm bakımlarda kontrol edilmesi için servis teknisyenlerini uyarınız.

bottom of page