Filonuzdaki ticari ve kişisel araçlarınızın bakım – onarım işlerini Öz Ülküm Otomotiv güvencesiyle gerçekleştirmek için hizmetlerimizi inceleyebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
kaporta-2

Kaporta

Oto kaporta servisimiz bünyesinde en kaliteli ustalarımız ve hataları ortadan kaldıran cihaz, ekipmanlar bulundurmakta ve onarım işlemini deneyimli, uzman teknisyenler yapmaktadır.
kaporta

Boya

Her marka aracınızın orjinal renk kodları ve oto boyama – kurutma sistemi ile fabrika standartlarında garantili araç boyama işlemleri yapmaktayız.
bakim-onarim

Mekanik

Aracınızdaki mekanik bileşenlerle ilgili sorun yaşıyorsanız egzoz sisteminden amortisörlere ve dişli kayış değişimine kadar her şeyi tekrar çalışır duruma getirmek için özel eğitimli uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.
oto-elektronik

Elektrik- Elektronik

Elektrik – elektronik arıza teşhis ve sorun giderme, akü yönetimi, araç elektronikleri, elektronik kontrollü enjeksiyon sistemleri, elektronik destekli sürücü yardım sistemlerinin bakım ve onarımı.
lastik-tamiri

Lastik & Lastik Oteli

Kişisel – ticari araçlarınızın yazlık ve kışlık lastik değişimi, bakımı ve lastik oteli ile hizmetinizdeyiz.

klima-tamiri

Klima Bakımı

Araçların klima sistemlerinin montajı, bakımı ve tamirini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz..
car-checkup

Check Up Hizmetleri

Uzman kadromuz ve teknolojilerimiz ile oto check-up uygulamaları gerçekleştiriyor, detaylı incelemeler sonucu düzenlediğimiz raporlarımız ile müşterilerimize danışmanlık yapıyor ve onları güvence altına alıyoruz.

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizi aramamız için numaranızı bırakın, biz sizi arayalım!

    Duyurular